MojePC  Portfolio

Restaurace Kantráč

kantrac.cz Stránky restaurace Kantráč, která se nachází v České Lípě na sídlišti Špičák. Stránky jsou vytvořeny v jazyce XHTML 1.0 Strict s použitím CSS a PHP. Na stránkách je instalován systém pro sledování návštěvnosti. Celý objekt jsme také nafotili.

Restaurace Yukonclub

yukonclub.cz Stránky restaurace Yukon, která je v České Lípě známá pořádáním těch nejlepších hudebních akcí. Stránky jsou vytvořeny v jazyce XHTML 1.0 Strict s použitím CSS a PHP.

Restaurace a penzion Dřevěnka

drevenka.eu Webová prezentace restaurace Dřevěnka v Osečné. Stránky jsou vytvořeny v jazce XHTML 1.0 Transitional s použitím CSS. Celý objekt jsme také nafotili.

Autopark

autoparksro.cz Webové stránky firmy Autopark s.r.o. která sídlí v nedaleko Prahy v Dolních Beřžanech. Stránky jsou vytvořeny v jazyce XHTML 1.0 Transitional s použitím CSS a PHP.

RŠS Loutí

rekreaceslapy.cz Stránky Rekreačního a školicího střediska Loutí, které se nachází nedaleko Slapské přehrady. Stránky jsou vytvořeny v jazyce XHTML 1.0 Transitional s použitím CSS.

Plovoucí podlahy Česká Lípa

clpodlahy.cz Webová prezentace firmy PMP Regia-Styl, která nabízí pokládku podlahových krytin. Stránky jsou vytvořeny v jazyce HTML 4.01 Transitional s použitím CSS.

Projekt ivt.mojepc.eu

ivt.mojepc.eu Rozsáhlejší web obsahující informace a animace o jednotlivých součástech počítače (hardware a periferie). Stránky jsou vytvořeny v jazyce XHTML 1.0 Transitional s použitím CSS a Java Scriptu.